Loading...
KURUMSAL | FUARLAR

FUARLAR

CNR IMOB 2017 Standı

CNR İMOB 2017

24-29 Ocak tarihleri arasında CNR İMOB'ta düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı'na katıldık, yeni koleksiyonumuzun en seçkin tasarımlarını ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk. 24-29 Ocak tarihleri arasında CNR İMOB'da düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı'na katılan Loda Mobilya, fuar boyunca 5. Salon ve B 01. stantta yeni koleksiyonuna ait en seçkin tasarımlarını ziyaretçilerinin beğenisine sundu. Bu yıl 13.'sü düzenlenen mobilya sektörünün uluslararası ve Türkiye'nin en büyük fuarı olan CNR İMOB'a 114 ülkeden 10 binin üzerinde yabancı katılım sağladı. Ev mobilyasından ofis mobilyalarına kadar en yeni koleksiyonların ve tasarımların sergilendiği CNR İMOB fuarında, Loda Mobilya en yeni koleksiyonları ile büyük ilgi görürken "En İyi Modern Yatak ve Concept Ödülü"ne de layık görüldü.
Standımızın 360° görüntüsü için tıklayınız.


Yeni koleksiyonlar büyük ilgi gördü...

Modern ve yalın tasarımlarıyla yaşam alanlarını daha keyifli hale getiren Loda Mobilya, evlerinde modanın ve trendlerin izlerini sürmek isteyenler için hazırladığı en yeni koleksiyonlarını CNR İmob fuarında kullanıcılarının beğenisine sundu. Fuarda ilk kez görücüye çıkan modern çizgilere sahip Sır Yatak Odası ve Form Yemek Odası, kullanıldığı mekanlarda zamansız şıklığın temsilcisi olmayı hedefliyor.

2017'de yatırım açısından verimli bir yıl olacak...

Türk mobilya sektörünün Avrupa ve körfez ülkelerinin gelişiminde büyük rol oynadığını belirten Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak, "2016 yılı zor bir yıl oldu. Gerek yurt içindeki gerekse Avrupa'daki ekonomik sıkıntılar göz önünde bulundurulduğunda biz mobilya sektörünün temsilcileri olarak 2016 yılını büyüme ile kapatırken 2017 yılı rakamlarından da umutluyuz" dedi. Mobilyanın ekonomik kalkınmada önemli paya sahip olduğunu dile getiren Davut Karaçak, "Biz yatırımlarımızı her dönemde sürdürmeye ve sektörün büyümesi için elimizi taşın altına koymaya hazırız. 2017 yılında çalışmalarımızı daha ileri taşıyarak sektörün büyümesine katkı sağlamayı hedefliyoruz ve bugün geldiğimiz noktada bunun göstergesidir" dedi.

Mobilya dünyasının kalbi İmob'da attı...

İstanbul İMOB Fuarı'nın mobilya sektörünün kalbi olduğunu belirten Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak; "İmob dünyada yükselen fuarlar arasında yerini aldı. Burada sektör liderlerine ciddi iş düşmektedir. Hem tasarım hem de üretim kalitesi arttıkça mobilya fuarları yabancı müşteri gruplarının dikkatini daha çok çekmeye başladı. Kısa zamanda Türk mobilya sektörü olarak çok yol kat ettik. Üretim, pazarlama, tasarım, satış gibi kanallarla tüketicilerine ulaşan firmalar uluslararası marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Sektörümüz gerek insan kaynağı gerekse ileri teknoloji makine donanımıyla güçlü durumda ve sürekli yeni üretim sahaları açılıyor. Bu yıl da marka olarak yabancı katılımcılardan yoğun ilgi gördük. Fuarlara katılmaya devam edeceğiz" dedi.