Evde Konforlu Bir Çalışma Alanı

KEYİFLİ VE KONFORLU BİR ÇALIŞMA ALANI İLE ENERJİNİZİ YÜKSELTİN

Çalışma alanlarının evlere taşınmasıyla birlikte, çalışma masaları ve onları tamamlayan, aydınlatmalar, berjer ve puf gibi dekoratif ürünler daha çok önem kazanmaya başladı. Modern dekorasyonun önemli bir bölümünü oluşturan çalışma alanları hem fonskiyonel hem de şık özellikleriyle ön plana çıkıyor. Bu noktada siz de evinizde keylifli ve konforlu bir çalışma alanı oluşturabilir, doğru parçaları ev dekorasyonuna entegre edebilirsiniz.

Da Vinci Çalışma Masası

Hem şık, hem fonksiyonel

Söz konusu çalışma masaları olduğunda ilk dikkat çeken özellik, ürünlerin fonksiyonel olması. Bu noktada bazı çalışma masaları estetik açısından evin genel dekorasyonuyla uyum sağlayamıyor. Kendiniz için şık bir çalışma alanı yaratıyorsanız tercih edeceğiniz masalar hem estetik açıdan tatmin edici olmalı hem de işlevsel açıdan ihtiyaçlarınıza cevap verebilmelidir. Loda Mobilya imzası taşıyan çalışma masaları görsel olarak çizgi üstü bir tasarım anlayışına sahiptir. Bu sayede evin diğer parçalarıyla görsel bir bütünlük ve şıklık yakalayabilirsiniz.

 Diğer önemli bir nokta ise masanın ne kadar yer kapladığıdır. Çalışma masasının form olarak daha az yer kaplaması ancak doğru bir tasarımla fonksiyonel olması çok önemlidir. Bu kimi zaman çekmeceler, kimi zamansa çalışma masasındaki kullanım alanını genişleten raflarla olabilir. Çalışma masalarının materyali de görsel ve kullanım açısından çok önemlidir. Eğer daha natürel dokuların ön plana çıktığı bir görünüm elde etmek istiyorsanız ahşap çalışma masalarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ayrıca metal ve deri kullanımıyla zenginleşen tasarımlar tercih ederseniz, çalışma odanızda farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Scribe Çalışma Masası

Şık bir aydınlatma ile çalışma alanınızı tamamlayın

Aydınlatmalar, bir çalışma odasının olmazsa olmazıdır. Çünkü çalışma ortamının ışığı hem konsantrasyon hem de uzun saat verimli çalışmak için oldukça önemli bir kriterdir. Doğru aydınlatma modelleri ile yaşam alanlarına dekoratif detaylar katmak, çalışma alanınızın tarzının oluşmasında önemli bir rol oynuyor. Çalışma odası dekorasyonunda kullanılan aydınlatma modelleri arasında lambader, masa lambaları, sarkıtlar, duvar ve tavan aydınlatmaları, okuma lambaları, abajurlar gibi seçenekler mevcut. Aydınlatma ihtiyacınıza göre belirleyeceğiniz aydınlatma çeşidini evinizde doğru noktalarda kullanarak ferah bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz.

Filum Berjer

Berjer ve puf ile çalışma odanızı fonksiyonel kılın

Ev dekorasyonun önemli bir parçası olan berjer ve puflar çalışma odaları için de işlevsel sonuçlar yaratabilir. Rahat bir berjer ve konforlu bir puf ile uzun saatlerinizi geçireceğiniz çalışma alanlarınızı tamamlayabilirsiniz. Seçeceğiz koltuk rahat olsun ki konfor alanınızı geliştirsin. Bu sayede kendinizle baş başa kaldığınızda çalışma odanız ile özel bir bağ kurabilir ve rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz. Berjere eşlik eden güzel bir puf da iyi bir fikirdir. Bu şekilde rahatlıkla ayaklarınızı uzatabilir, çalışma deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz.

Hem şık hem de fonksiyonel çalışma masası alternatifleri, Loda mağazalarında sizleri bekliyor. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek teklif alabilir, Loda mobilya fiyat listesi hakkında bilgi alabilirsiniz. 

YURT İÇİ VE YURT DIŞI MAĞAZALARIMIZA ULAŞIN LODA MAĞAZALARI