ÖNE ÇIKAN ÜRÜNLER

Giallo Koleksiyonunu yakından keşfedin!

Modernliği merkeze alan iddialı bir tasarım... Giallo Koleksiyon; özgün detayları, birinci sınıf işçilik ve kalitesiyle ruhunuzun tarzınızı yansıtmaya aday.

Çünkü Loda,

Benzersiz tasarımlarıyla yaşam alanlarınıza zenginlik katar.

Newsletter

E-bülten'e kayıt olun yeniliklerden hemen haberiniz olsun.

Avantajlarımız

Özgün Tasarlanmış Ürünler
+
Loda Mobilya, Dünya trendlerini ve gelişen teknolojiyi takip ederek yenilik ve kaliteyi ürünlerinde buluşturmaktadır. İlham verici ve benzersiz tasarım hikâyeleriyle özgün Loda ürünlerini yaşam alanlarınıza taşımaktadır.
Hızlı Üretim ve Teslimat
+
Loda’nın sunduğu en büyük avantaj; özgün tasarım ürünleri hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden, en kısa zamanda sorunsuz şekilde müşterilerine ulaştırmasıdır.
Kişiselleştirilebilirlik
+
Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Loda Mobilya, müşterilerin değişen ve çeşitlenen ihtiyaçlarına, zengin malzeme çeşitliliği ile anında yanıt vermektedir. Standart ürünlerin dışında müşterilerine, taleplerine göre kişiselleştirme imkânı sunarak, ürünlerin yaşam alanlarına en kullanışlı şekilde uyumlanabilmesini hedeflemektedir.
Projelendirme ve İç Mimari Hizmeti
+
Loda Mobilya, alanında uzman iç mimarlarıyla müşterilerine rahat yaşam alanları tasarlamaktadır. İç mimari hizmeti sayesinde müşteri ihtiyaçlarını önemseyerek ve analiz ederek, doğru ürün ve yerleşim önerileri sunmaktadır.
Satış Sonrası Hızlı Çözüm
+
Satış sonrasında hizmetler ürün kullanım süresince olası ve beklenmedik durumlarda sorunun tespitine ve çözümüne yönelik; kaliteli, hızlı ve çözüm odaklı olacak şekilde sürdürülmektedir. Loda Mobilya, garanti kapsamındaki tüm ürünlerde ücretsiz servis ve bakım hizmeti vererek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.
Whatsapp