Doğru Berjer Seçimi Nasıl Olmalıdır?

DOĞRU BERJER SEÇİMİ NASIL OLMALIDIR?

Ev dekorasyonlarında kendisine önemli bir yer bulan berjerler, son dokunuş ve tamamlayıcı olarak yaşam alanlarımızda yerlerini alıyorlar. Ne kadar tamamlayıcı olarak bilinse de berjerler bir anda evimizin görünüşünü değiştirip ortama kendine has bir doku ekleyebiliyor. Fransız dekorasyonunun dünyaya kattığı değerlerden birisi olan berjerleri etkili kullanarak sizler de kişisel dekorasyon tarzınızı sergileyebilir, iç mekanlarınıza canlılık getirebilirsiniz..

Kabarık ve rahat sırt bölümüyle berjerler, harika bir dekorasyon parçası olmasının yanı sıra kişiler için özel keyif alanlarına da dönüşebiliyor. “O koltuk benim koltuğum!” diyebileceğiniz bir köşe yaratmak istiyor, şıklığı ve konforu tek ürünle yaşamayı hayal ediyorsanız berjerlere şans vermelisiniz.

Impress Berjer

Modern mi Klasik mi?

Mükemmel dekore edilmiş bir salon hayal ettiğimizde mutlaka koltuk takımını süsleyen etkileyici berjerleri de baş köşeye koymayı ihmal etmiyoruz. Peki ne tarz berjerleri tercih etmeliyiz? Modern mi yoksa klasik tarz mı salonunuzu daha şık gösterir?

 Aslında bu sorunun cevabı tamamen sizin kişisel zevklerinize kalmış. Salon dekorasyonunuza uygun ve tamamlayıcı özellik gösteren klasik bir berjer tercih ederek oturma odanızda bir bütünlük kurmayı tercih edebilirsiniz. Öte yandan, modern görüntüsüyle dikkat çeken ve iç mekanınıza etkileyici bir hava katan berjerleri de dekorasyonunuza ekleyebilirsiniz. Ne açıdan bakarsanız bakın gözünüze hoş gelen ve kendi tasarım stilinizi yansıtan berjerlerin salon dekorasyonunuzu hareketlendireceğinden emin olabilirsiniz.

Pugna Berjer

Renk Seçimi Nasıl Olmalı?

Berjer satın alırken, renkleri ruh halinize ve hayalinizdeki dekorasyon stiline göre belirleyebilirsiniz. Özellikle ahşap renklerinin hakim olduğu berjerler ile ortama sıcaklık katabilir, gün içinde ruh halinizin iyileşmesini sağlayabilirsiniz.

 Eğer modern bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız koyu renk berjerler ile de göze hoş gözüken tasarımlara imza atabilirsiniz. Koyu yeşil, mat siyah ve koyu gri gibi renklerle salonunuzda modernizm rüzgarları estirebilir, estetik olarak doyurucu bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bronx Berjer

Konforunuzdan Ödün Vermeyin

Berjerler her ne kadar dekoratif ve hoş görünümlü mobilyalar olsa da kullanım açısından bizlere büyük bir keyif sunuyor. Kendi köşenizi süsleyebileceğiniz, cam kenarında manzaraların önüne yerleştirebileceğiniz rahat berjerler hayatınızı çok daha eğlenceli hale getirecek!

 Bunun için berjer seçimlerinizde rahatlığı, kullanışlılığı, konforu ve büyüklüğü de kesinlikle ön planda bulundurmalısınız. Seçeceğiniz mobilyanın boyunu ve genişliğini kendinize göre ayarlamalı, kendinize uygun ürünü deneyerek bulmalısınız. Bunun haricinde oturduğunuzda sizleri rahatlatan ve gevşemenizi sağlayan ürünler, kesinlikle diğerlerinden çok daha kullanışlı olacaktır. Dekorasyonunuzu tamamlamadan önce bu özelliklere de kesinlikle dikkat etmeli, seçiminizi hem gözünüze hoş gelen hem de rahatlığıyla sizleri kendine çeken berjerlerden yana kullanmalısınız.

Whatsapp