KÖŞE KANEPE MODELLERİ İLE DEKORASYON FİKİRLERİ

Köşe kanepe modelleri günümüzde modern, ferah ve konforlu alanlar elde etmek için sıkça tercih edilmektedir. Modüler seçenekleri, ek aksesuarları ile kullanımda alternatifler sunan köşe kanepe modelleri ile farklı ve modern alanlar yaratmak mümkün.

Köşe Kanepe Modelleri Neden Tercih Ediliyor?

Hem dar hem de geniş alanlarda rahatlıkla kullanılabilen köşe kanepe modelleri ile dekorasyonda bütünlük sağlamak kolaylaşıyor. İşlevsel mobilyaların sıkça tercih edildiği günümüzde alternatif çözümler sunan kanepe modelleri yaşam alanlarına şıklığın yanı sıra kullanışlılığı da getiriyor. Bağımsız mobilyaları etkili bir şekilde kullanmak için belirli mesafelerle yerleştirmek gerekir. Açık bir alan yaratmanın zor olabileceği küçük yaşam alanlarında köşe kanepe modelleri ile daha çok sayıda insana, daha konforlu ve ferah bir oturma alanı yaratmak mümkündür. Büyük odalarda ise odayı ikiye bölmek ya da çok sayıda parçadan oluşan takımlar kullanmamak için köşe modelleri tercih edilebilir.Kaliteli, işlevsel ve modern çizgilerle tasarlanmış ürünleri ile her zaman ilginizi çekmeyi başaran LODA mobilyanın ihtiyaçları ve zevkleri en iyi şekilde tamamlamayı amaçlayarak hazırladığı köşe kanepe modelleri ile yaşam alanlarınızı baştan yaratabilirsiniz.

Comodo Köşe

modern köşe takımıYaşam alanlarına alternatif çözümler getiren Comodo köşe kanepe modeli işlevselliği ve şıklığı ile öne çıkan modeller arasında yer almaktadır. Sağ ya da sol tarafta yer alabilen dinlenme koltuğu ile yaşam alanınıza rahatlıkla uyum sağlayabilen kanepe modelinde yer alan ceviz kitaplık modülü sayesinde hem şık ve modern bir görünüm elde etmek hem de hoş bir depolama alanına sahip olmak mümkün. Modern çizgilere sahip tasarımı ve şık yastıkları ile yaşam alanlarında dikkat çekici bir tarz elde etmenizi sağlayacak kanepe modeli ile özgün alanlar yaratabilirsiniz. Renkli puflar, ahşap rengi mobilyalar ve modern tasarımlar ile birlikte başarılı bir uyum yakalayan köşe takımı ile hayallerinizi zorlayacak yaşam alanları yaratmanız oldukça kolay.

Rota Köşe

Metalik tonları ile ahşabın mükemmel uyumunu yansıtan Rota köşe kanepe modeli ile yenilikçi ve konforlu bir tasarım kullanmanın tadını çıkaracaksınız. Modüler kullanım imkanı sunan ahşap rengi kaplaması ile metalin sert duruşunu yumuşatan çekmeceli sehpa modeli alanlarda yerden tasarruf ederken farklılık yaratan bir görünüm elde etmeyi mümkün kılıyor. Metal ayakları, dinlenme bölümü ve konforlu yastıkları ile her zaman vakit geçirmekten keyif alacağınız alanlar yaratmanızı sağlayacak köşe kanepe modeli ile modern ve konforlu alanların tadını çıkarın. Modülü yan sehpa ihtiyacını ortadan kaldıran tasarım griye uyumu ile dikkat çeken sarı, siyah, beyaz ve ahşap renklere sahip mobilyalar ile bütünlemek mümkün.

Regno Puzzle

krem rengi koltuk Modüler köşe kanepe modelleri arasında yer alan ve her yaşam alanında rahatlıkla kullanılabilen Regno Puzzle köşe kanepe modeli ile özgürce dekorasyon yapmak mümkün. Yüksek tasarımı ile oturma konforunu arttıran kanepe modeli, ahşap ayakları ve detaylı minderleri ile şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Minimal parçalar ile birlikte kullanılabilecek kanepe modeli ile evinizde modern çizgilerin hakim olduğu bir alan yaratabilirsiniz. Renkli aksesuarlar ve mobilyalar ile bu konforlu tasarımın bulunduğu alanı dikkat çekici bir hale getirmek çok kolay.

Pavon köşe

kitaplıklı köşe koltuk Büyük yaşam alanlarını yemek ve oturma alanı olarak ikiye ayırmak için rahatça kullanılabilecek köşe kanepemodeli; hem oturma konforu yaratması hem de kitaplık modülüne sahip olması ile oldukça işlevsel bir kanepe olarak öne çıkıyor. Yan sehpa kullanım ihtiyacını ortadan kaldıran tasarım yan ve arka kısımda yer alan kitaplık modülü ile oldukça kullanışlı. Kanepenin sırt minderlerinin arkasında bulunan destek yastıkları kullanım konforunu ön plana çıkarmanın yanı sıra her yönden görünüşünün oldukça modern ve dikkat çekici olmasını sağlıyor. Geniş alanlara ferah çözümler arayanlar için ideal bir seçim olan Pavon köşe kanepe modeli dinlenme koltuğunun sağ ya da solda bulunabilmesini mümkün kılan tasarımı ile her eve uyum sağlıyor.

Molto Köşe

köşe koltuk

Pek çok mobilya ile kolayca uyum sağlayan Molto köşe kanepe modern çizgileri ve minimal görünümü ile dikkat çekiyor. Ceviz rengi ahşap ayakları ile yaşam alanlarınıza kolayca uyacak bir kanepe olan model, geniş ve rahat minderleri ile de konforlu bir oturma alanı elde etmeyi mümkün kılıyor. Farklı desenlerdeki kırlentleri ile yaşam alanlarına enerji ve canlılık katan tasarım, sahip olduğu dokusu ile de oturma konforunu arttırıyor. Ahşap renginin farklı tonlarındaki sehpa ve TV üniteleri ile birlikte kullanabileceğiniz tasarım size dekorasyonda geniş bir alanda seçim yapma şansı sunuyor.

Libero Köşe

yataklı köşe koltukKöşe kanepe modelleri işlevsellikleri ile ön plana çıkarken Libero sandıklı tasarımı ve yatak olarak kullanılabilme özelliği ile her ihtiyacınızı karşılamayı başaracak. Bir köşe takımının birden fazla amaçla kullanılması alanlarda tasarruf sağlarken aynı zamanda kullanım konforunu da ön plana çıkarır. Sağ ya da sol tarafa takılabilen uzanma koltuğu ve kollar kanepeyi istediğiniz alana göre şekillendirme şansı veriyor. Renkli kırlentleri ve rahat minderleri ile enerjik bir tasarıma sahip olan Libero köşe kanepe modeli ile birlikte ahşap rengi sehpa ve TV ünitesi tasarımlarını tercih edebilir dilerseniz kırık beyaz mobilyalarla yaşam alanınızı ferahlatabilirsiniz.

Kaki Köşe

füme köşe koltukYaşam alanlarında modern çizgileri ve minimal tasarımları kullanmak isteyenler için oldukça etkileyici çözümler sunan Kaki köşe kanepe modeli farklılaştırılmış tasarımı ile dikkat çekiyor. Konforlu minderleri, renkli ve desenli kırlentleri ile şıklığı ve rahatlığı bir araya getiren kanepe modeli aynı zamanda sahip olduğu yüksek ayaklar ile temizlikte de büyük kolaylık sağlıyor. Kumaş ve renk seçenekleri ile birbirinden farklı ihtiyaçlara ve zevklere hitap eden köşe kanepe modeli renkli sehpa tasarımları ve aksesuarlar ile birlikte kullanıldığı zaman enerjik ve canlı alanlar yaratmanızı sağlıyor.

Nest Köşe

modern köşe koltukTamamen sadelikten ve minimal çizgilerden keyif alanlar için şık tasarımı ile dikkat çeken West köşe kanepe modeli ferah ve konforlu yaşam alanları yaratmanızı sağlayacak. Geniş oturma alanları ve minimal çizgilerle uyumlu olması sebebiyle modern yaşam alanları yaratmak isteyenlerin odağına girecek köşe kanepe modeli ile özgür yaşam alanları dekore edebilirsiniz. Açık renklerin hakim olduğu bir yaşam alanı istiyorsanız bu kanepe takımı ile istediğiniz alanı yaratabilirsiniz. Açık ve koyu ahşap renklerinin bir arada kullanıldığı tasarımları ya da doğrudan koyu renk ahşap kaplama mobilyaları da tercih etmek mümkün.

Milo Köşe

loda köşe koltukFarklılıktan keyif alanların dikkatini çekecek detayları ile öne çıkan Milo Köşe Kanepe ile konforlu ve şık alanlar yaratmak mümkün. Sırt minderlerinde yer alan renkli detaylar ile canlı bir görünüm elde etmenizi sağlayan köşe kanepe takımı, rahatlık ve şıklığı bir arada sunuyor. Metal ve yüksek ayakları ile temizlik kolaylığı sağlayan tasarım geniş oturma alanları ile de her zaman rahat ve keyifli olmanızı sağlıyor. Beyaz mobilyalar ile tamamlayabileceğiniz bu şık kanepe modeli modern çizgileri ile camlı tasarımlara da başarılı bir şekilde uyum sağlar.

Alba Köşe

retro köşe kanepe

Retro tarzı modern çizgiler ile bir araya getiren Alba Köşe kanepe takımı ile evlere şıklık ve konfor bir arada geliyor. Ahşap mobilyalar ile birlikte şık bir uyuma sahip olan köşe kanepe takımını sade ve rahat alanlar yaratmak için kullanmak mümkün. Kanepenin mindelerinde ve kollarında yer alan biye detaylar ve bu yine biye detayına sahip kırlentler şıklığı tamamlarken tasarımın havasını da farklı bir seviyeye taşıyor. Açık renk, yüksek ahşap ayakları ile retro tarzını başarılı bir şekilde tamamlayan kanepe bu özelliği ile temizlikte de rahatlık sunuyor. Ahşap rengi alçak orta sehpalar ya da c sehpa modelleri ile şık bir uyuma sahip olan kanepe modeli ile yaşam alanlarınızı özgünleştirebilirsiniz.

YURT İÇİ VE YURT DIŞI MAĞAZALARIMIZA ULAŞIN LODA MAĞAZALARI