LODA MOBİLYA BURSA'DA BÜYÜK FIRSAT HAREKETİNİ BAŞLATIYOR!

Çağdaş mobilya anlayışının en önemli temsilcilerinden olan ve sahip olduğu yüksek gustoyla ilham veren tasarımlara imza atan Loda Mobilya'nın Bursa mağazalarında indirim hareketliliği başlıyor. Tüm ürün gruplarında geçerli %15 + %10 indirim ile evlerde değişim rüzgarları estirecek olan Loda, en özel koleksiyonlarla yaşam alanlarında farklı bir atmosferin kapılarını aralıyor.

%15 + %10 İndirim Fırsatıyla Evinize Loda Dokunuşu...

Çarpıcı tasarımları cesur ve yenilikçi çizgilerle birleştiren Loda Mobilya; yatak odaları, yemek odaları TV üniteleri, Koltuk grupları ve mobilya aksesuarları ile evinizde mutlu yaşam alanları oluşturmak ilkesiyle çalışıyor. Modern, minimalist ve çizgi üstü konseptlerle hayat verdiği tasarımlarla Loda, %15+10'luk indirim avantajlı bir alışveriş fırsatı sunuyor.

Rotamız, Hayalleriniz!

Loda Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Davut Karaçak indirimlerle ilgili olarak "Loda Mobilya olarak bir evden çok bir yaşam alanı yaratmak için çalışıyor ve yatırımlar yapıyoruz. Büyüyen hedeflerimize büyüyen mağaza ağımız eşlik ederken rotamızı, hayallerimizle belirliyoruz. Tam da bu sebeple mobilyada indirim hareketi başlattık. Tek bir amacımız var; ilham veren tasarımlarla evlerdeki değişimin bir parçası olamak" dedi. 'Doğal ve en kaliteli malzemeler, iddialı tasarımları minimalist ve özgür bir tavır' felsefesiyle yola çıkan Loda, tasarım anlayışına kattığı yeniliklerle mobilyada trendleri belirlemeye devam ediyor. Sunduğu indirim fırsatlarıyla Loda Mobilya, sizleri değişimin bir parçası olmaya Bursa mağazalarına çağırıyor.   Arasta 08 Ağustos 2017
YURT İÇİ VE YURT DIŞI MAĞAZALARIMIZA ULAŞIN LODA MAĞAZALARI