NOVA KÖŞE KOLTUK

Nova Köşe Koltuk, içinde barındırdığı zarif detaylar ve Nova Yıldızının ışıltısını yansıtan tasarımıyla mekanda adeta bir ışık oyunu yaratıyor. Minimal yaşam alanlarında rahatlıkla konumlanabilen bu köşe koltuk, abartıdan kaçınarak sade ve şık bir atmosfer katıyor.

NOVA KÖŞE KOLTUK
NOVA KÖŞE KOLTUK 2
NOVA KÖŞE KOLTUK 3
NOVA KÖŞE KOLTUK 4
NOVA KÖŞE KOLTUK 5
NOVA KÖŞE KOLTUK 6
NOVA KÖŞE KOLTUK 7
NOVA KÖŞE KOLTUK 8
NOVA KÖŞE KOLTUK 9
Detaylar
ÖLÇÜ
G:468 Y:77 D:314 (cm)
TEKNİK ÇİZİM
MATERYALLER
TESLİMAT SÜRESİ
4 Hafta
Hızlı Üretim ve Teslimat
+
Loda’nın sunduğu en büyük avantaj; özgün tasarım ürünleri hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden, en kısa zamanda sorunsuz şekilde müşterilerine ulaştırmasıdır.
Kişiselleştirilebilirlik
+
Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Loda Mobilya, müşterilerin değişen ve çeşitlenen ihtiyaçlarına, zengin malzeme çeşitliliği ile anında yanıt vermektedir. Standart ürünlerin dışında müşterilerine, taleplerine göre kişiselleştirme imkânı sunarak, ürünlerin yaşam alanlarına en kullanışlı şekilde uyumlanabilmesini hedeflemektedir.
Projelendirme ve İç Mimari Hizmeti
+
Loda Mobilya, alanında uzman iç mimarlarıyla müşterilerine rahat yaşam alanları tasarlamaktadır. İç mimari hizmeti sayesinde müşteri ihtiyaçlarını önemseyerek ve analiz ederek, doğru ürün ve yerleşim önerileri sunmaktadır.
Satış Sonrası Hızlı Çözüm
+
Satış sonrasında hizmetler ürün kullanım süresince olası ve beklenmedik durumlarda sorunun tespitine ve çözümüne yönelik; kaliteli, hızlı ve çözüm odaklı olacak şekilde sürdürülmektedir. Loda Mobilya, garanti kapsamındaki tüm ürünlerde ücretsiz servis ve bakım hizmeti vererek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.
Whatsapp